viimase aja lemmikud

Eelmise aasta novembris avastasin enda jaoks Gerard's meigitooted. Olen kasutanud nüüd neid juba neli kuud ja tahan ka teiega oma oma kogemust jagada :) 

Täna räägin lähemalt kivipuudrist, modelleerimiseks vajalikest puudritest ja põsepunast.


Kauni meigipõhja kinnitamiseks on vajalik hea puuder. Gerard'sil on selleks suurepärane kivipuuder Final Touch. Toode on saadavas kahes toonis. 

Nr. 1 on heledam, päevitumata nahale. Puuder jätab nahale kauni kuma, nahk näeb välja terve ja särav. 

Nr.2 on mõeldud tumedamale, ka päevitunud nahale.

Olen neid tooteid ka omavahel seganud ja tulemus jääb super!

Katvus on väga hea, kuid sellele vaatamata on puuder hästi kerge ja ei tekita nahal rasket,  "maski" tunnet.

Modelleeringu tegemiseks on mu suur lemmik True Bronzer Powder nr.2. Puuder on täpselt õiget tooni. Imepärane võime sobituda  nii heleda, kui ka tumedama naha modelleeringuks. 

Highlightimiseks on Gerard'sil True Bronzer Powder nr.1. Nime järgi oleks nagu pruunistav puuder, kuid tegu on hoopis õrna kumaga heleda highlight puudriga. Selle puudriga jääb jume eriti värske ja kumav! Samuti pole selle tootega karta, et nägu saab liialt  helendav, nagu highlightidega tihti juhtub.

Mu südame on võitnud põsepuna Total Blush nr.3 Innocent Rose.  Nagu nimigi ütleb, on tegemist "süütu roosaga" ja näol jääb tulemus just selline :) Ehk loomulik,  kerge õhetus, terve ja särav. 

Põsepuna on kerge sädelusega ja toonilt alati kindel valik, sest sobib hästi nii vanemale, kui nooremale ja nii heledale, kui ka päevitunud nahale.


Kui Sul tekkis mõne toote  vastu huvi või küsimusi, võid julgesti mulle kirjutada ;)

hoolitsetud nahk.
särava jumestuse alus.

Eelmisel nädalal osalesin kosmeetikute motivatsioonipäeval, kus tutvustati Gerard`s iluhoolitsusi. Ma ei ole küll kosmeetik, kuid jumestajana pean väga tähtsaks naha eest hoolitsemist. Kui on ilus särav nahk, tuleb ka jumestus särav :) Seekord sain ise olla modelliks ja nautida lausa kahte luksuslikku hooldust, mis koos toetavad üksteist ja tulemus on veelgi parem. Tahan jagada teiega oma kogemust ja rääkida ka tulemustest ja kuidas ennast pärast tundsin. Hoolitused viis läbi Irina Tuhkru, kes omab juba 20 aasta pikkust kosmeetiku staaži!

Esimesena sain nautida Luminous Lift happehooldust 3D säraga.

Hoolitsus lubab:

  • Uuendada naha struktuuri allergilist reaktsiooni põhjustamata
  • Pinguldada nahka
  • Muuta naha nooruslikult säravaks.

Hoolitsus koosnes 3 etapist:

  • Koorimine
  • Happegeel
  • Teemandimask

Kõik see oli nii mõnus, et 45 minutit möödus imekiirelt. Väikest kipitust tundsin viimases etapis, kui näole kanti teemandimask. Kõige lõpus sai nahale kantud Luminous Lift päevakreem.

Tulemus:

Peeglist vaatas vastu uus ja palju siledam mina. Näos ei olnud vähimatki punetust. Poorid olid kadunud ja ka põhjalikumal uurimisel ei tuvastanud näos märke sellest, et olen just läbinud happehoolduse. Nahk oli särav ja valgustpeegeldav, justkui oleks just kasutanud oma lemmik highlighterit ;)

Järgmisena ootas mind ees eriti luksuslik Caviari hoolitsus.

Hoolitsus lubab:

  • Toetada naha kudede regenaratsiooni ja taas-elustamist
  • Stimuleerida raku ainevahetust
  • Niisutada, tasandada ja kaitsta nahka
  • Rahustada nahka, vähendada nahapunetust

Hoolduse käigus masseeritakse näole ja kaelale kaaviariga rikastatud leht-geel, mis imendub nahasse täielikult.

Jällegi möödus 45 minutit linnutiivul. Nurrusin massaažilaual ja lootsin, et äkki aeg peatub. Pärast hooldust kanti näole ülimalt luksuslik Caviari päevakreem.

Tulemus:

Mõtlesin, et mis veel saab paremaks minna, peale Luminous Lifti hooldust. Aga sai.

Nahk oli siidisiidine, no tõesti beebipepu. Ma ei uskunud oma silmi, sest minu "kurjusekorts" kulmude vahel oli peaaegu nähtamatu. Samuti vaokesed suu ümber. Rääkimata tumedatest silmaalustest, mis on mulle emakese looduse poolt juba kaasa antud. 

Tundsin ennast siis- ja ka nüüd nädal hiljem ülimalt hästi. Komplimente tuleb jätkuvalt nii omadelt kui võhivõõrastelt.

Tore on ka see, et hoolitsused kestavad vaid 45 minutit, saad vabalt lõunapausil ennast lasta poputada. Toimivad nii koos, kui eraldi.

Kellele tekkis huvi, siis Gerards`i maaletoojaga saab ühendust SIIT